על מנעולנים ומתי מומלץ להסתייע בהם?

קצת על מנעולנים ושירותיהם, מתי יהיה צורך להסתייע באלו? אין ספק, ישנם מקרים מסוימים אשר מחייבים אותנו לאתר איש מקצוע, כמו למשל במקרים שבהם אנחנו נתקעים מחוץ לבית ופשוט אובדי עצה. בשלב הזה, בדרך כלל תקראו לפורץ דלתות מוסמך. אך באילו מקרים נוספים יהיה כדאי, ואף מומלץ להסתייע במנעולנים? הנה כל המידע:

חכמים מאיתנו כבר אמרו פעם, שכל מה שניתן לטפל בו היום, אל תדחו למחר. בין אם מדברים על נעולים או על מנגנוני נעילה אחרים, חשוב להבין כי תחזוקה נכונה של אותם אמצעי נעילה בהכרח יובילו לצמצום תקלות עתידיות. במקרים מסוימים יהיה מספיק לגרז ולשמן את המנעול, במקרים אחרים יהיה צורך בתחזוקה נרחבת יותר, אבל העיקר שתזכרו לתחזק אותו. באופן הזה, תוכלו להימנע מקלקולים עתידיים נרחבים יותר. בואו נבין את העניין קצת יותר לעומק, כיצד נגרמים קלקולים במנעולים ומה לעשות בכדי למנעם?

קלקולים במנעולים: ממה נגרמים ומה יש לעשות? – כל המידע החשוב

ישנן סיבות רבות ומגוונות אשר יכולות לגרום לקלקולים במנעולים, מה שלבסוף יוביל אתכם לקרוא לשירותי מנעולן מורשה באזור מגורכם. לדוגמה, אם אתם גרים קרוב לים, כנראה שאף אחד לא צריך לספר לכם כמה מליחות ולחות יש באוויר סביבכם.

זהו טבעו של אזור חוף הים, מליחות באוויר ומלח מהים שמתעופף ברוח ונדבק על מבנים. לידיעתכם, אנשים שגרים בים בהכרח יחוו יותר קלקולים במנעולים מאשר אנשים שגרים בעיר. המליחות גורמת להתפתחויות של חלודה וקורוזיה, מה שנחשב "סרטן" של מנעולים.

עד כמה המליחות באוויר חוף הים תשפיע על התפתחות קורוזיה וחלודה?

עם הזמן, זה פשוט יחריב את המנעול ואתם תצטרכו להחליף אותו. עוד כדאי לדעת, ישנן מספר פעולות שניתן לעשות בבית בכדי להימנע מקלקולים במנעולים, כמו למשל שימון המנעול. מכירים את המוצר הנקרא 40WD?

40WD הינו שמן שניתן לרכוש בכל חנות טמבור, והוא מגיע בתוך פחית. בצמוד לפחית מגיעה צינורית פלסטיק אדומה, שחשוב לבדוק שהיא מגיעה עם השמן (היא מודבקת על הבקבוק מבחוץ). אם לאחרונה קשה לכם לסובב את המפתח במנעול דלת הבית, הכניסו את הצינורית לפחית השמן, תשפריצו לתוך המנעול ותקוו שזה יעשה את העבודה.

האם שמן 40WD יכול לפתור בעיה של מפתח שלא מסתובב חלק במנעול?

אם אתם מתקשים בפתיחת הדלת, לרוב סוג השמן הזה אמור לשפר משמעותית את המצב, אבל אם עדיין זה לא פתר את הבעיה, כמובן שיהיה כדאי לקרוא למנעולן ולבקש ממנו סיוע מקצועי.

אמה-מה, תקפידו לבצע השוואת מחירים בין מנעולנים לפני שאתם מסתייעים במנעולן כזה או אחר.

בדיוק כמו בתחום מערכות אזעקה, וכך תקבלו מספר הצעות מחיר, תעשו סקר שוק ותשכרו את השירות המדויק. שיהיה בהצלחה!

One Comment

  1. A WordPress Commenter

    Hi, this is a comment.
    To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
    Commenter avatars come from Gravatar.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *